W ramach projektu została wymieniona stolarka okienna na elewacji południowej, w ramach prowadzenia prac konserwatorskich i robót budowlanych przy elewacji zabytkowego kościoła św. Franciszka z Asyżu w Głogówku
W ramach projektu zakupiono koszulki sportowe z nadrukiem dla drużyny piłkarskiej, dofinansowano wynajęcie autobusu i wyjazd na rozgrywki piłkarskie w Parafii p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Zarańsku.
Celem projektu było dofinansowanie wydania biuletynu Misji franciszkańskich, którego celem jest rozpowszechnianie wiadomości o sytuacji społecznej i materialnej ludzi w krajach misyjnych, przybliżanie ich kultury, zwyczajów i tradycji, a także informowanie o pracy i działaniach misjonarzy z Krakowskiej Prowincji Franciszkanów (OFMConv).
Projekt miał na celu aktywizację młodzieży oraz osób dorosłych poprzez zorganizowanie serii warsztatów muzycznych przybliżających muzykę ludową Żywiecczyzny. Dzięki temu dobyła się również promocja kultury i tradycji przekazywanych w beskidzkich pieśniach pasterskich, pielęgnowanie oraz upowszechnianie muzycznego dorobku poprzednich pokoleń.
W ramach realizacji wykonano dwie gabloty i konserwacja 300 sztuk srebrnych wot ofiarowanych przez darczyńców i pielgrzymów jako wotum wdzięczności za otrzymane łaski od Matki Bożej Niepokalanej w Przemyślu.
Głównym celem projektu była poprawa substancji dziedzictwa kulturowego w tym zabytkowej Kaplicy dróżkowej Trzech Marii- VIII stacji Drogi Krzyżowej. Wykonany remont zabezpieczył obiekt przed dalszą postępującą degradacją zabytku. Pozwoliło to także odtworzyć głowę jednej z figur na dróżkach kalwaryjskich w Kalwarii Pacławskiej.
W ramach projektu wykonano: roboty rozbiórkowe, izolacje pionowe i drenaż kaplicy Św. Rafała i Domku Matki Bożej (Kapliczki kalwaryjskie w Kalwarii Pacławskiej).
Celem projektu było wykonanie w utworu wokalno-instrumentalnego – Oratorium – „Pokój mój daję Wam!”. Kompozytorem utworu jest doświadczony twórca form sakralnych, muzycznych i literackich dr Roman Drozd. Autorem libretta jest: Franciszkanin – ojciec Andrzej Zając – autor wielu wierszy o tematyce sakralnej i librett do wielkich form wokalno-instrumentalnych, autor publikacji i tekstów o tematyce religijnej.
Głównym celem projektu było przywrócenie substancji dziedzictwa kulturowego w zabytkowej plebanii greckokatolickiej. Wykonany remont zabezpieczył obiekt przed dalszą postępującą degradacją zabytku i pozwolił zachować funkcjonalność zabytku.
Głównym celem projektu było budowanie postawy udziału dzieci i młodzieży w kulturze, budowanie wspólnoty lokalnej, promocja polskiej kultury i dziedzictwa narodowego a także rozwój oferty kulturalnej w mieście Lublin.
Głównym celem projektu było przybliżanie kultury, zwyczajów i tradycji ludzi żyjących w krajach misyjnych oraz informacje o pracy i działaniach misjonarzy z Krakowskiej Prowincji poprzez wydanie kalendarza misyjnego na rok 2025.
Głównym celem projektu była organizacja wyjazdu dzieci i młodzieży na wypoczynek z Sanoka do Jastrzębiej Góry. Wyjazd odbył się z Parafii Franciszkanów w Sanoku.
Celem projektu była organizacja wyjazdu dzieci i młodzieży na wypoczynek z Sanoka do Kalwarii Pacławskiej na Franciszkańskie Spotkanie Młodych.
Celem projektu, tożsamym z celem Akcji ”Ochrona sztuki oraz dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”, była ochrona konserwatorska ławek pochodzących z 2 poł. XVIII wieku, stanowiących wyposażenie romańskiego Kościoła Św. Andrzeja Apostoła w Krakowie, wzniesionego w latach 1079-1098 z fundacji Sieciecha, palatyna księcia Władysława Hermana. Planowane prace konserwatorsko-restauracyjne mają na celu zabezpieczenie techniczne oraz poprawę odbioru estetycznego ławek z Kościoła Św. Andrzeja
Celem projektu było wykonanie kolejnego etapu prac przy ołtarzu drewnianym polichromowanym z Kaplicy Oświęcimów przy Kościele Franciszkanów w Krośnie.
Celem projektu było wykonanie dokumentacji technicznej projektu architektoniczno-budowlanego „REMONT MURU OKALAJĄCEGO ZESPÓŁ KLASZTORNY OO. FRANCISZKANÓW W RADOMSKU” według której podjęte zostaną prace remontowe oraz określony zostanie zakres prac konserwatorskich, zgodnie z wytycznymi konserwatorskimi.
Celem projektu była kontynuacja rozpoczętych prac remontowych, związanych z położeniem nowej posadzki z piaskowca w zabytkowym kościele franciszkanów oraz w klasztornej sali gotyckiej [zwanej salą gimnastyczną] sąsiadującej z kościołem franciszkanów we Lwówku Śląskim.
Wspieramy dzieła prowadzone przez franciszkanów. Pomnażamy dobro. Troszczymy się o ludzi.