Zespół Fundacji

Zespół Fundacji

Rada Fundacyjna Fundacji Brat Słońce

o. Marian Gołąb Przewodniczący / o. Mariusz Kozioł Członek Rady Fundacyjnej / o. Marian Michasiów Członek Rady Fundacyjnej

 

Zarząd:

o. Adam Dudek
Prezes Zarządu
o. Jan M. Szewek
Członek zarządu

Rzecznik krakowskiej prowincji franciszkanów, sekretarz prowincjała, wykładowca public relations, reporter, specjalista ds. PR i reklamy (temat pracy dyplomowej "Strategia budowania pozytywnego wizerunku wrocławskiej parafii franciszkanów"). Motto życiowe: "...aby mieć zawsze czyste sumienie wobec Boga i ludzi" (Dz 24,16)

o. Jakub Czajka
Członek zarządu

 

Pracownicy:

Anna Bielak
Dyrektor zarządzający

Posiadająca wyższe wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie pracy w sektorze organizacji pozarządowych, w tym w rozliczaniu projektów finansowanych ze środków publicznych i realizowanych przez Polaków na Ukrainie.

„Doświadczam namacalnie, że każda praca stwarza człowiekowi szansę rozwoju. Istotne, by zauważył, że nie jest najważniejsze, co robi, ale czy jego praca jest komuś ofiarowana. Praca może niszczyć, jeśli wykonuje się ją bez odniesienia do drugiego człowieka, czy – szerzej – braci tworzących jedną ludzką rodzinę. Pracując, kochaj, bo to najwspanialsza forma wyrażania miłości. Praca to miłość konkretna”. Włodzimierz Fijalkowski

tel. +48 12 42 86 289

tel. kom. +48 605 252 270

Barbara Gosztyła
Asystent biura / Koordynator projektów

Gotowa na nowe wyzwania!
Żona, mama dwójki nastolatków, pasjonatka szybkiej jazdy na rowerze.
W pracy realizuje wartości, którymi kieruje się w codziennym życiu.

"Spraw, abyśmy mogli nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać; nie tyle szukać zrozumienia, co rozumieć; nie tyle szukać miłości, co kochać."
św. Franciszek z Asyżu

tel. +48 722 100 230

Artem Dolmatov
Asystent ds. Public Relations

Każdy dzień - to okazja do poznawania nowych rzeczy w świecie, każda chwila - to możliwość. Kamera pomaga uchwycić to, co jest ukryte, otwiera wszystkie subtelności. Kontakt z ludźmi dla mnie jest najważniejszy. Poznając innych ludzi - poznajemy siebie w świetle prawdy. Póki mamy czas - czyńmy dobro!

tel. +48 722 122 242

Karolina Górska
Koordynator projektów
+48 722 122 242koordynator@gmail.com