Zespół Fundacji

O nas > Zespół Fundacji

Zespół Fundacji

Rada Fundacji Brat Słońce:

o. Marian Gołąb, Prowincjał

o. Mariusz Kozioł

o. Robert Kiełtyka

 

Zarząd:

o. Bronisław Staworowski, prezes

 

 

 

 

 

 

Prezes Zarządu Fundacji od chwili jej założenia.

Prezes myśli, że: czuwa, inicjuje, biega, zespala, wymyśla, pilnuje, ogarnia, zgłębia, kontroluje, a faktycznie cały zespół czyni to w swoim zakresie, a on zatwierdza i podpisuje. Satysfakcję zaś mają wszyscy – pracownicy, wolontariusze, partnerzy, sponsorzy, beneficjenci.

I zasada: nie przeszkadzaj, II zasada: daj możliwość działania, a wszystko inne będzie nam dodane. Pasja: praca z młodzieżą – wolontariat dla Kresów. Hobby: fotografia, film. Zainteresowania (nieco uśpione): elektronika, akustyka, muzyka. Sport: wspomnienie. Zmartwienie: dlaczego miłość nie jest kochana? Bezradność: wobec zamykanie się człowieka na dialog. Pragnienie: żyć samemu i pomóc innym doświadczać Pokoju i Dobra (tego od Pana, z góry). Radość: tam gdzie czyni się dobro, miłość obdarza pogodnym obliczem. 😉

tel. +48 12 42 86 283, kom. +48 603 757 139
e-mail: prezes@bratslonce.pl

 

o. Jan M. Szewek, członek zarządu

Rzecznik krakowskiej prowincji franciszkanów, sekretarz prowincjała, wykładowca public relations, reporter, specjalista ds. PR i reklamy (temat pracy dyplomowej “Strategia budowania pozytywnego wizerunku wrocławskiej parafii franciszkanów”). Motto życiowe: “…aby mieć zawsze czyste sumienie wobec Boga i ludzi” (Dz 24,16)

o. Jacek Michno, członek zarządu

Urodzony  w  najlepszym roku,  jaki może być, czyli 1973. Obywatel Podkarpacia i od kilkunastu lat królewskiego miasta Krakowa. Wychowany w Łańcucie i okolicach. Wykształcony na technika budownictwa i zakonnika. U franciszkanów od 1993 roku do teraz, dobrze się czujący w zakonnych klimatach.

Wiele pasji i upodobań „poza zawodowych”, niektóre z nich to: góry i lasy, klimaty misyjne, fotografia, latawce i nie tylko, Saint-Exupéry, warzenie piwa i sycenie miodu, muzyka różna (Zaz, Mana). Bogactwo życiowe to węższa i szersza rodzina, przyjaciele – o Panu Bogu nie wspominając.

Otwarty na niebo i na grę na okarynie.

 

Pracownicy:

Dyrektor zarządzający

Anna Beliak
tel. +48 12 42 86 289
e-mail: dyrektor@bratslonce.pl

Asystent biura

Anna Dąbrowska
tel. +48 12 42 86 118
e-mail:  sekretariat@bratslonce.pl

Asystent ds. Public Relations

Artem Dolmatov
tel. +48 12 42 86 118
e-mail:  media@bratslonce.pl

Koordynator projektów

Zofia Korta
tel. kom. +48 722 122 242
e-mail: projekty@bratslonce.pl