Zespół Fundacji

Zespół Fundacji

Rada Fundacji Brat Słońce:

o. Marian Gołąb, Prowincjał  /  o. Mariusz Kozioł  o. Robert Kiełtyka

 

Zarząd:

o. Bronisław Staworowski
Prezes

Prezes Zarządu Fundacji od chwili jej założenia.

Prezes myśli, że: czuwa, inicjuje, biega, zespala, wymyśla, pilnuje, ogarnia, zgłębia, kontroluje, a faktycznie cały zespół czyni to w swoim zakresie, a on zatwierdza i podpisuje. Satysfakcję zaś mają wszyscy – pracownicy, wolontariusze, partnerzy, sponsorzy, beneficjenci.

I zasada: nie przeszkadzaj, II zasada: daj możliwość działania, a wszystko inne będzie nam dodane. Pasja: praca z młodzieżą - wolontariat dla Kresów. Hobby: fotografia, film. Zainteresowania (nieco uśpione): elektronika, akustyka, muzyka. Sport: wspomnienie. Zmartwienie: dlaczego miłość nie jest kochana? Bezradność: wobec zamykanie się człowieka na dialog. Pragnienie: żyć samemu i pomóc innym doświadczać Pokoju i Dobra (tego od Pana, z góry). Radość: tam gdzie czyni się dobro, miłość obdarza pogodnym obliczem. 😉

tel. +48 12 42 86 283, kom. +48 603 757 139

o. Jan M. Szewek
Członek zarządu

Rzecznik krakowskiej prowincji franciszkanów, sekretarz prowincjała, wykładowca public relations, reporter, specjalista ds. PR i reklamy (temat pracy dyplomowej "Strategia budowania pozytywnego wizerunku wrocławskiej parafii franciszkanów"). Motto życiowe: "...aby mieć zawsze czyste sumienie wobec Boga i ludzi" (Dz 24,16)

o. Jacek Michno
Członek zarządu

Urodzony  w  najlepszym roku,  jaki może być, czyli 1973. Obywatel Podkarpacia i od kilkunastu lat królewskiego miasta Krakowa. Wychowany w Łańcucie i okolicach. Wykształcony na technika budownictwa i zakonnika. U franciszkanów od 1993 roku do teraz, dobrze się czujący w zakonnych klimatach.

Wiele pasji i upodobań „poza zawodowych”, niektóre z nich to: góry i lasy, klimaty misyjne, fotografia, latawce i nie tylko, Saint-Exupéry, warzenie piwa i sycenie miodu, muzyka różna (Zaz, Mana). Bogactwo życiowe to węższa i szersza rodzina, przyjaciele - o Panu Bogu nie wspominając.

Otwarty na niebo i na grę na okarynie.

 

Pracownicy:

Anna Bielak
Dyrektor zarządzający

tel. +48 12 42 86 289

Barbara Gosztyła
Asystent biura / Koordynator projektów

tel. +48 12 42 86 118

Artem Dolmatov
Asystent ds. Public Relations

Każda dzień - to okazja do poznawania nowych rzeczy w świecie, każda chwila - to możliwość. Kamera pomaga uchwycić to, co jest ukryte, otwiera wszystkie subtelności. Kontakt z ludźmi dla mnie jest najważniejszy. Poznając innych ludzi - poznajemy siebie w świetle prawdy. Póki mamy czas - czyńmy dobro!

tel. +48 12 42 86 118